Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

STANOWISKO DS.OCHRONY ŚRODOWISKA
tel. 25 752 10 90 w. 17, pok. nr 13
Sylwia Słomczyńska | e-mail: s-slomczynska@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, ROZGRANICZENIA NIERUCHOMOŚCI

tel. 25 752 10 90 w. 17, pok. nr 13
Elżbieta Całka | e-mail: e-calka@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ , SPRAW WOJSKOWYCH I O.C, OCHRONY P. POŻ. TRANSPORTU PUBLICZNEGO
tel. 25 752 10 90 w. 16 pok. nr 16
Krzysztof Borówek | e-mail: k-borowek@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ, DRÓG

Zgłaszanie awarii oświetlenia ulicznego:tel. 25 752 10 90 w. 16, pok. nr 16
Paweł Duszyński | e-mail: p-duszynski@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. GOSPODARKI KOMUNALNEJ, ROLNICTWA, LEŚNICTWA

tel. 25 752 10 90 w. 16 pok. nr 16
Jolanta Suchecka | e-mail: j-suchecka@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. ROZWOJU GOSPODARCZEGO GMINY, ŚRODKÓW UE I INNYCH ŚRODKÓW POZABUDŻETOWYCH
tel. 25 752 10 90 w. 15, pok. nr 15
Grzegorz Soćko | e-mail: g-socko@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, INWESTYCJI
tel. 25 752 10 90 w. 15, pok. nr 15
Tadeusz Nowicki | e-mail: t-nowicki@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ

tel. 25 752 10 90 w. 10, pok. nr 10
Łukasz Krzewski | e-mail: l-krzewski@gmina-latowicz.pl

tel. 25 752 10 90 w. 24, pok. nr
Ewelina Szostak | e-mail: e-szostak@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. KANCELARYJNYCH I KADR
tel. 25 752 10 90 w. 27, pok. nr 7
Klaudia Małecka | e-mail: k-malecka@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. WYMIARU PODATKÓW I OPŁAT
tel. 25 752 10 90 w. 24, pok. nr 4
Hanna Gajowniczek | e-mail: h-gajowniczek@gmina-latowicz.pl


STANOWISKO DS. PODATKÓW I FINANSÓW
tel. 25 752 10 90 w. 24, pok. nr 4
Ewelina Pleciak | e-mail: e-pleciak@gmina-latowicz.pl

BIURO RADY GMINY
tel. 25 752 10 90 w. 11, pok. nr 11
Dorota Krzewska | e-mail: d-krzewska@gmina-latowicz.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO, EWIDENCJA LUDNOŚCI, DOWODY OSOBISTE
tel. 25 752 10 90 w. 26, pok. nr 6
Hanna Kopa | e-mail: h-kopa@gmina-latowicz.pl

KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWEJ
tel. 25 752 10 90 w. 13; kom. 608 607 409, pok. nr 13A
Jarosław Mucha | e-mail: j-mucha@gmina-latowicz.pl

KONSERWATOR - INKASENT
tel. 25 752 10 90 w. 13; kom. 604 640 864, pok. nr 13A
Tomasz Jachimowicz | e-mail:t-jachimowicz@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. INFORMATYZACJI
tel. 25 752 10 90 w. 34, pok. nr 17
Arkadiusz Reda | e-mail: a-reda@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. OŚWIATY,KULTURY, ZDROWIA
tel. 25 752 10 90 w. 11, pok. nr 11
Karolina Kacprowicz | e-mail: k-kacprowicz@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. OBSŁUGI KASOWEJ
tel. 25 752 10 90 w. 23, pok. nr 3
Ewa Warowny | e-mail: e-warowny@gmina-latowicz.pl

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 7524
Podmiot udostępniający: BIP Latowicz
Nazwa dokumentu: Pracownicy
Skrócony opis:
Osoba, która wytworzyła informację: Arkadiusz Reda
Osoba, która udostępnia informację: Arkadiusz Reda
Data wytworzenia informacji: 13.12.2018 15:19:13
Data udostępnienia informacji: 19.03.2019 13:13:07
Data ostatniej aktualizacji: 30.01.2023 14:56:30
Rejestr zmian