Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.
Gmina Latowicz - biuletyn informacji publicznejLatowicz, dnia 02.09.2026r..
Znak sprawy: FN.042.3.2026/2/ZO
Gmina Latowicz zaprasza do składania ofert na opracowanie kompletnej dokumentacji przetargowej dla projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie".
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji przetargowej (OPZ, SWZ wraz z projektowanymi postanowieniami umowy, dokumenty postępowania, projekt ogłoszenia, STWiORB oraz wzory protokołów odbioru) do postępowań o udzielenie zamówień publicznych, prowadzonych w trybie przetargu nieograniczonego, na realizację inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj", obejmującej głęboką termomodernizację budynku szkoły przy ul. Szkolnej 11, 05-335 Wielgolas (dz. nr 391/1, obręb Wielgolas).
Tryb postępowania: rozeznanie rynku zgodnie z Wytycznymi dotyczącymi kwalifikowalności wydatków na lata 2021–2027. Zamówienie o wartości poniżej 170 000 zł nie podlega przepisom ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
Projekt dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet II, Działanie 2.2 Efektywność energetyczna w ZIT, umowa o dofinansowanie nr FEMA.02.02-IP.01-0BTV/25.
Kryteria oceny ofert: cena – 70%, doświadczenie osób wyzanczonych do realziacji zamówiania – 15%, specjalista ds. prawa zamówień publicznych – 15%.
Termin realizacji: 30 dni od daty zawarcia umowy.
Termin składania ofert: 11.09.2026 r. do godz. 12:00.
Oferty można składać drogą elektroniczną na adres: g-socko@gmina-latowicz.pl lub sekretariat@gmina-latowicz.pl
albo przez skrytkę ePUAP: /12d29xcklr/skrytka lub e-Doręczenia: AE:PL-70738-27289-SECGR-32
(w tytule: „Zapytanie ofertowe – dokumentacja przetargowa Szkoła Wielgolas"),
pisemnie na adres: Gmina Latowicz, ul. Rynek 6, 05-335 Latowicz, (z danotacją: „Zapytanie ofertowe – dokumentacja przetargowa Szkoła Wielgolas"),
Osoba do kontaktu: Grzegorz Soćko, tel. 25 752 10 90 wew. 15, e-mail: g-socko@gmina-latowicz.pl
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki udziału w postępowaniu oraz wzory dokumentów zawiera zapytanie ofertowe wraz z załącznikami, zamieszczone poniżej.
| Lp | Nazwa | Opis | Typ | Rozmiar | Data | dataUdost | dataMod | creating | modifier | Opcje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lp | Nazwa | Opis | Typ | Rozmiar | Data | dataUdost | dataMod | creating | modifier | Opcje |
| Informacje | |
|---|---|
| Ilość odwiedzin: | 8 |
| Podmiot udostępniający: | Gmina Latowicz - biuletyn informacji publicznej |
| Nazwa: | Opracowanie kompletnej dokumentacji przetargowej dla projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie (II postępowanie) |
| Typ: | Zapytania (do 30.000 euro) |
| Osoba, która wytworzyła informację: | Grzegorz Soćko |
| Osoba, która udostępnia informację: | Grzegorz Soćko |
| Data wytworzenia informacji: | 02.09.2026 12:21:40 |
| Data udostępnienia informacji: | 02.09.2026 12:54:12 |
| Data ostatniej aktualizacji: | 02.09.2026 12:54:02 |
| Rejestr zmian | |